Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Borzęcin

Borzęcin, małopolskie

  • 549 000 zł
  • 145 m²
  • 3 786,21 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Hepner...

Skontaktuj się

Dom Borzęcin

Borzęcin, małopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

549 000 zł

145 m²

3 786,21 zł/m²

Dom Borzęcin

Zaktualizowane: 5 maja 2026

549 000 zł 145 m² 3 786,21 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
500 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2018

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

500 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2018

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (3 786,21 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Borzęcin)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 145 m², 5 pokoi (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2018
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: beton; pokrycie dachu: inne
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 500 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, szambo; ogrzewanie: gazowe
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom z dużym potencjałem aranżacyjnym!
Na sprzedaż solidny dom w stanie surowym zamkniętym, wykonany według indywidualnego projektu, zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Borzęcin. Inwestycja rozpoczęta w 2018 roku, prowadzona z dbałością o jakość i funkcjonalność.
Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 145 m usytuowana jest na działce 5 arów, co zapewnia łatwą w utrzymaniu przestrzeń zewnętrzną przy jednoczesnym zachowaniu prywatności. (...)

Agent

Magdalena Hepner-Widło

791 013...

791 013 141

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

791 013...

791 013 141

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl